niedziela, 26 lipca 2015

16 przerażających rzeczy, które dzieci mówiły do swoich opiekunek.

Jest to zazwyczaj słodkie, kiedy dzieci mówią zadziwiające rzeczy. Ale czasem najdziwniejsze staje się najstraszniejsze, na przykład jak przerazili swoich rodziców, wspomnianych w tym artykule i opiekunki w historiach poniżej. Te dzieci wypaplały mrożące krew w żyłach zdania, które nie chciałbyś kiedykolwiek usłyszeć. Jesteście gotowi?


1. Kiedy opiekowałam się jednym dzieckiem, z którym oglądałam telewizję. Nagle on odwrócił głowę i patrzył przez 3 minuty na ścianę. Powiedział "nie teraz" i wrócił do oglądania TV. Kilka minut później ponownie odwrócił się i rzekł "zobaczymy się później ok?!". Byłam niesamowicie przerażona.


2. Dwa lata temu, przeglądałam książkę pamiątkową mojego rocznika z moją pięcioletnią kuzynką. Na stronie, gdzie była moja klasa w drugiej klasie, kuzynka wskazała palcem na zdjęcie jednego chłopaka i powiedziała "on wygląda jak Nicholas!". Spytałam się kto to Nicholas, a dziewczynka odpowiedziała "chłopak w mojej szafie". Niemal umarłam.


3. Mój mały siostrzeniec, miał zwyczaj opowiadać o kobiecie, która odwiedza jego pokój. Mówił, że nosi czerwoną sukienkę, nazywa się Frannie i śpiewa mu o tym, że płynie.


4. Kilka lat temu, kładłam córkę mojej przyjaciółki do łóżka. Miała wtedy 3 lata i zawsze stawiała opór kiedy ją usypiano. Zapytała się mnie dlaczego ma iść do łóżka, a ja odpowiedziałam "ponieważ jest późno i to jest czas kiedy małe dziewczynki idą spać". Wskazała palcem na pustą ścianę w pokoju i spytała "a co z tą małą dziewczynką?".


5. Małe dzieci znają wiele dziwnych rzeczy. Moja siostrzenica ma 6 lat i mówi stale o swojej "starszej siostrze". Cały czas ze sobą rozmawiają. Bratanica jest jedynaczką i nie wie, że jej mama kilka lat temu poroniła.


6. Szłam do łazienki na drugie piętro, kiedy zobaczyłam moją kuzynkę, April, na schodach. Miała wtedy cztery lata i była nadpobudliwa. Spytałam jej się co robi, a ona "robię takie same miny co pani w warkoczu" i wskazała na belki podpierające poręcz przy schodach. "Co pani robi?" zapytałam, a kuzynka "śmieszne miny". Nic nie myśląc o tym, minęłam ją. Dziewczynka mnie jednak zatrzymała i rzekła "ma warkocz spleciony wokół szyi". Spojrzałam na nią, a ona powtórzyła zdanie. "Ona wiesza się na warkoczu..i robi śmieszne miny". Wtedy April zaczęła robić minę jak ktoś z trudem, łapiący powietrze.


7. Mój chłopak zginął przez strzał kulą z pistoletu kilka miesięcy temu. Po tym zdarzeniu przyszłam odwiedzić jego małego kuzyna. W pewnym momencie zaczęłam płakać, a on do mnie poszedł i zapytał się mnie dlaczego płaczę, na co ja, że tęsknię za swoim chłopakiem. Na jego twarzy wymalowane było zamieszanie. Spytał "Dlaczego? Przecież on właśnie siedzi na progu".


8. Pewnego razu opiekowałam się dziewczynką o imieniu Sarah, która uwielbiała jak byłam w pobliżu. Jej mama mówiła mi, że Sarah często o mnie opowiada. Jednego wieczoru, dziewczynka posunęła się o krok dalej, stwierdzając mi "kiedy umrzesz, to chcę Cię wsadzić do szklanego słoika. Będę mogła Cię wtedy widzieć już zawsze".


9. Zajmowałam się trzyletnią córką sąsiadów, kiedy to ona spojrzała na mnie i spytała "kiedy urodzisz dzidziusia?". Dwa dni później dowiedziałam się, że jestem w ciąży.


10. Spoglądałam na mojego siostrzeńca i zapytałam się go co koloruje. "Maszynę do produkcji kości" odpowiedział. Rzuciłam na to okiem zza jego ramienia i tak naprawdę bratanek projektował maszynę do usuwania ciała, zakończoną nitami do przetaczania krwi.


11. Jednego wieczoru opiekowałam się pięcioletnim dzieckiem mojego przyjaciela. Dzieciak narysował kobietę powieszoną na suficie, pokazał mi ją, po czym powiedział "Kazała mi to narysować. Ona idzie po Ciebie".


12. Przytulałam raz trzyletniego syna mojego przyjaciela, kiedy on rzekł do mnie "Obiecuję, że nie pozwolę kiedykolwiek pogryźć Twoich kości. Obiecuję".


13. Kilka lat temu opiekowałam się córką moich przyjaciół. Żyli razem w apartamencie z dużymi oknami. Nocą podeszła do nich i bez ruchu wpatrywała się w nie przez kilka minut. Krótko po tym, przybiegła, rzucając się w moje ramiona, mówiąc "Strasznie. Zbyt strasznie".  Nie pozwoliła mi jej postawić i zażądała abym nie puszczała jej przez następną godzinę. Ostatecznie w kółko powtarzała słowa "ciemność wkracza do środka".


14. Podczas gdy opiekowałam się sześcioletnim chłopcem, on podniósł swojego pieska i zaczął krzyczeć "Ukrzyżować go! Ukrzyżować go! Ukrzyżować go!".


15. W środku nocy dzieciak, którego pilnowałam, zaczął krzyczeć, że coś jest pod jego łóżkiem. Sprawdziłam to, po czym rzekłam do niego "śpij, tam nic nie ma". Odpowiedź? "On jest teraz za Tobą".


16. Jednej nocy opiekowałam się dziećmi. Oboje rodzeństwa lunatykowało. Starszy dzieciak płakał podczas snu, po czym wstał i poszedł do łazienki, zamykając się w niej. Zajęło trochę czasu wyciąganie go z niej.   
Zasnęłam na kanapie. W środku nocy obudziłam się, czując czyiś wzrok na sobie. Brzdąc stał na sofie obok. Spytałam "co Ty robisz?" . "Ktoś obserwuje Cię kiedy śpisz" odpowiedział. Nie zasnęłam ponownie. 
Źródło: 1

28 komentarzy:

 1. O rany... niektóre przerażające. Czytałam to o pierwszej w nocy, gdzieś przy szóstce zaczęłam się bać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Maju,
  Czasem w odnóżach internetu okazuje się, że można jednak trafić na coś nieszablonowego, bardzo się z tego powodu cieszę.
  Są rzeczy straszne i są rzeczy nie do wytłumaczenia.
  http://marcepanowebanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Niezłe ziółka z tych dzieci :)

  Obserwuję (jako Wiktoria Michalik) i proszę o rewanż :)

  http://wiki-wikitta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam to wczoraj o 3 w nocy..aż bałam.się cokolwiek napisać :D Po takich akcjach w życiu nie pracowałabym dalej jako opiekunka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi się post,jest nietypowy,ale fajny! :3
  http://happypanda022.blogspot.com/2015/07/drawing-is-just-beginning.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest 23, a ja sram ze strachu. Poważnie...

  OdpowiedzUsuń
 7. O 23;31 skonczylam czytać i boje się 0:00 ://..

  OdpowiedzUsuń
 8. https://www.blogger.com/home
  Zapraszamy: ))

  OdpowiedzUsuń
 9. Trochę przeżerające, ale i ciekawe. Fantastyczny post :)
  Zaprasza do siebie, jeśli ci się spodoba mój blog to zostań na dłużej :D
  http://olineypl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Małe dzieci widzą więcej bo nie są jeszcze ograniczone przez poglądy, mają czystą kartę. Dorosły widząc ducha wmawia sobie przywidzenie... Dziecko nie ma takiej potrzeby. Wybrałaś bardzo ciekawe historie :))

  OdpowiedzUsuń
 11. O kurcze O_o Teraz ciągle oglądam się za siebie :D

  Zapraszam do mnie :-*
  czuc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Niektóre naprawdę przerażające.

  wmymswieciewitam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. aż strach! :O

  widziałam twój komentarz na grupie pod moim postem, zgadzam sie na obs/obs.
  zacznij i daj mi znać i ja się odwdzięczę.

  http://kamila-mazur.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. jeju, az sie przestraszylam :o
  http://ruczii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Przyszłam tutaj z ciekawości i nie żałuję ;) Nie lubię strasznych historyjek, ale te były dobre. Dzieci dużo dostrzegają, czasem aż za dużo. Nie wiem, co bym zrobiła, gdybym była jedną z opiekunek. Brrrrrrr!!

  Zapraszam do siebie ;) karoinna.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Jak ja takie coś kocham! Aż przeszedł po mnie dreszczyk i pojawiła się gęsia skórka.
  Osobiście raz zajmowałam się trzyletnim kuzynem, który [jak sądziłam] miał wymyśloną przyjaciółkę Anię i się z nią bawił.
  Powiedziałam to jego matce, a ono mi przekazała, że jej ciotce umarła córeczka Ania na nowotwora.
  Następnym razem, gdy się nim zajmowałam to się powtórzyło i on mi powiedział, że "Ania Cię lubi".
  Tego co czułam nie da się opisać...
  Pozdrawiam c":
  -> alexy-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. zawsze przerażały mnie takie artykuły -.-

  OdpowiedzUsuń
 18. O kurcze, naprawdę mnie to przeraziło 0.0
  Nie lubię takich rzeczy, ale z drugiej strony, jest to bardzo ciekawe. Czekam na więcej i leci obserwacja ^^

  OdpowiedzUsuń
 19. Takie rzeczy na prawdę są przerażające, jeszcze nigdy się co prawda nie spotkałam z tego typu słowami ale wyobrażam sobie, że od razu bym się zestresowała i przeraziła, w końcu małe dzieci widzą więcej.
  dreams-lunatyk.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. świetny pomysł na post. Przeczytałam z chęcią do końca i czasami naprawdę można zwariować.
  www.odrobina-ciepla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Nominowałam Cię do LBA, post o tym pojawi się u mnie lada moment.
  -> alexy-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Niektóre z nich są naprawde przerażające. Może naprawde małe dzieci tak jak i ponoć psy widują duchy? Przeraźliwe.
  Zpraszam do mnie na bloga i najnowsze posty http://bogwilife.blogspot.com/ . Obserwuje :)

  OdpowiedzUsuń
 23. O nie.. niektóre rzeczywiście są creepy.. Czasami dzieci mnie przerażają

  OdpowiedzUsuń
 24. Jesteś gdzieś na youtube, czy gdziekolwiek? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o nagrywanie vlogów czy coś podobnego - nie. Ale planuję niedługo nagrywać covery na jułtjuba, jak kupię mikrofon i kilka efektów do gitary. ;)

   Usuń
 25. Może jest w tym garstka prawdy oby moim dzieciom to sie nie przytrafiło no takie jest życie my dorośli jesteśmy juz w pewien sposób. Zaprogramowani i nie dopuszczamy do siebie pewnych rzeczy których nie da się w żaden sposób wytłumaczyć :(
  Mieszkając w internacie koleżanki wzywały duchy i była niezła jazda ... Po księdza latali na plebanie do pokoju nie wchodzili bez różańca!!! Koleżanka ponoć miała czarne oczy dała z Plaskacza opiekunce z internatu (...)
  Oficjała wersja jest taka że to chłopcy straszyli,!!!
  Ale po minach dziewczyn mieszkających i będących w tym czasie w pokoju widząc ze jednak coś było !!!

  Co do lunatykowania to zabawna sprawa moja koleżanka wstała kiedys w nocy wzięła sweterek który był na wieszaku !!! Przytuliła go do siebie jak misia usiadła na łóżku i bujała sie!!!
  Na pytanie co robi powiedziała ze będzie prasować sweterek!!
  Powiedziałam jej ze lunatykuje i ma iść spać ze sweterka sie nie prasuje !!!
  O dziwo koleżanka położyła się spać !!
  Rano zastanawiała się Dlaczego jej sweterek nie jest na wieszaku!!!
  Miałam z niej ubaw cały ranek ;)
  Zapraszam do mnie
  http://rogatyaniol19.blogspot.co.uk/?m=1

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo dziękuję!
Bądź na bieżąco, obserwując mój blog!
Chcesz abym poruszyła pewien temat? Zaproponuj go w komentarzu. ;)