sobota, 17 października 2015

19 Nawiedzonych Domów, w Których Dosłownie Się Zesracie1. The Dent Schoolhouse - USA, Cincinnati, stan Ohio
To miejsce pod koniec 1800 roku było szkołą. Kilkadziesiąt lat później zaczęły znikać dzieci, których nie udało się znaleźć - ponoć zostały zamordowane. Uważa się, że miejsce jest nawiedzone przez ich duchy. Od 2000 roku jest wielką atrakcją.


2. Nightmare on 13th Haunted House - USA, Salt Lake City, stan Utah
Co roku, ten wysoko oceniany nawiedzony dom, zmienia całkowicie motyw, który nazywa się "nightmare" ("koszmar"). Jeśli nie jesteś przekonany jak hardkorowe to jest: zajmuje pierwsze miejsce w głosowaniu na Travel Channel jako najstraszniejsza atrakcja w Ameryce.

3. Fightworld Scream Park - USA, Buffalo, stan New York
Jest tylko pięć (PIĘĆ!!!) nawiedzonych domów wraz z prostymi, nieprzebranymi chatami z krwawymi ofiarami oraz starym, opuszczonym azylem.

4. Haunted Plantation - Hawaje, Oahu
The Haunted Plantation jest czymś więcej niż nawiedzonym domem - jest to nawiedzona wieś. Jest niesamowicie przerażająca i została opisana na Syfy Channel oraz Travel Channel.

5. House Of Shock - USA, Louisiana
Hołd czarnej historii Nowego Orleanu.To miejsce gwarantuje Ci, że się zesrasz. 

6. Pennhurst Asylum - USA, Spring City, stan Pensylwania
Większość artefaktów, w tym szpitalnym azylu, są od administracji budynku. Datowane one są na początek XX wieku. Upiornie.

7. Netherworld Haunted House - USA, Norcross, stan Georgia
Niezależnie od tego, jakie straszne domy wybierzesz, zostaniesz otoczony przez plagę duchów, które będą chciały przeciągnąć Cię w podziemia cierpienia. Weź głęboki oddech.

8. Woods of Terror - USA, Greensboro, stan Karolina Północna
Motyw Woods of Terror żąda ciał ludzi, którzy zginęli w około 1940 roku ~rzekomo~ czając się w lesie, obecnie znanym jako "czyściec dla duchów". 

9. 13th Floor Haunted House - USA, Phoenix, stan Arizona
Temat domu oparty jest na przesądzie trzynastego piętra. Na każdym budynku jest ono niebezpiecznym miejscem, gdzie występują dziwactwa oraz zamieszkują potwory. Powodzenia.

10. The Beast - USA, Kansas City, stan Missouri
The Beast to cztery piętra strachu. Znajduje się w rankingu trzynastu najlepszych nawiedzonych domów. Dodatkowo, jest tam prawdziwy aligator. 

11. McKamey Manor - USA, San Diego, stan California
To miejsce jest dość kontrowersyjne, ponieważ przedstawia siebie nie tylko jako nawiedzony dom, ale również jako "zderzenie udziału publiczności, żyjesz w swoim własnym horrorze". Ostrzegają, abyś nie przychodził tam nosząc drogie rzeczy, tylko te, które więcej na siebie nie włożysz.

12. Asylum 49 - USA, Tooela, stan Utah
W przeciwieństwie do większości nawiedzonych domów, tutaj zostaniesz skrzywdzony, schwycony oraz CELOWO odciągnięty od swojej grupy. Twoja wizyta może się zakończyć do pięciu godzin, zależy od tego kiedy będą mieli ochotę Cię wypuścić.

13. Hotel of Horror - USA, Saylorsburg, stan Pensylwania
Ta straszna atrakcja zmienia motyw domu co roku, z przerażającymi tematami jak "Puppet Pandemonium" czy "Spirit Sacrifice." Niedawno została dodana jazda trumną, która "przeniesie Cię na życie pozagrobowe". 

14. Georgetown Morgue - USA, Seattle, stan Washington
Ten nawiedzony dom leży na historycznym krematorium. Wystarczająco powiedziane.

15. City of the Dead - USA, Henderson, stan Colorado
Ten dom skupia się wokół skręconego miasta, gdzie ludzie są kompletnie z zewnątrz. Musisz narazić się na ulice z rozbitymi samochodami i rozwalonymi budynkami, aby przeżyć.


16. The Gates of Hell - USA, Las Vegas, stan Nevada
The Gates of Hell jest mega strasznym miejscem. Przedstawiane jest jako "klaustrofobiczne przeciążenie czuciowe". Doświadczysz tam "zejścia do zimnej, czarnej nicości."


17. Creepyworld - USA, Saint Louis, stan Missouri
Poza trzynastoma atrakcjami, Creepyworld jest nawiedzonym cmentarzem, a cały straszny dom dedykowany jest do wielu ludzi największego koszmaru: lalek.

18. Erebus - USA, Pontiac, stan Michigan
Słowo "erebus" dosłownie znaczy "miejsce ciemności, prowadzące do Hadesu". Ten nawiedzony dom uważany za jeden z najlepszych w USA.

19. Haunted Hoochie - USA, Columbus, stan Ohio
Tylko dorośli mogą tam wejść. Na stronie domu jest powiadomienie, że on nie jest odpowiedni dla "niedojrzałej oraz starszej publiczności." Bawcie się dobrze.


Źródło: 1

3 komentarze:

 1. Juz nawet patrzeć nie mogę nie lubię takiego czegoś...
  13 piętro uważane jest za pechowe w Chinach!!! Do tego stopnia ze 13 piętro jest nie numerowane
  http://rogatyaniol19.blogspot.co.uk/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 2. O dżizas :D Jak patrzę na zdjęcia to aż zabiera mi dech w klatce piersiowej. Lubię takie miejsca,ale jak tylko idę z przyjaciółmi. Wtedy każdy horror robi się komedią :). Ale czy dobrze widzę, że wszystkie z tych domów mieszczą się w USA? :)

  http://mademoiselleviki.blogspot.com
  Pozdrawiam, i chętnie tu jeszcze zajrzę :)

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo dziękuję!
Bądź na bieżąco, obserwując mój blog!
Chcesz abym poruszyła pewien temat? Zaproponuj go w komentarzu. ;)