poniedziałek, 15 lutego 2016

Illuminati - Nowy Porządek Świata, Całkowita Kontrola Ludzkości

Historia iluminatów sięga XVIII wieku, a wszystko zaczęło się od tajnego spotkania Mayera Amschelda Rothschilda z przyjaciółmi. Przedstawił on swój Wielki Plan zawładnięcia nad światem, tworząc również Tajny Światowy Rząd. Miał idealnego kandydata na kierowanie tajną organizacją - Adama Weishaupta. Źródła mówią, że pierwszego maja Weishaupt założył tajne stowarzyszenie, nazywające się Zakon Iluminatów czyli Oświeconych. We współczesnym świecie możemy się spotkać z nimi w życiu codziennym - na dolarze amerykańskim czy w bajce dla dzieci.

Na początek trochę historii. Weisthaupt w 1772 roku został wykładowcą na uniwersytecie jezuickim, chociaż ich nienawidził i zaprzysiągł zniszczenie Kościoła Katolickiego. Ponoć rok wcześniej wyszkolił go kupiec nieznanego pochodzenia o nazwisku Koelmer w dziedzinie okultyzmu egipskiego. Weisthaupt opracował plan, który miał skierować wszystkie systemy tajemne do jednej wielkiej organizacji. W 1776 roku założył Zakon Iluminatów czyli "Oświeconych", jak mówią historycy. Jest jedno "ale". Byli członkowie organizacji, podają informację, że Weisthaupt tylko pisał co mu iluminaci kazali, a stowarzyszenie stworzyła finansjera, która jest datowana do czasów Templariuszy.

Skąd się wzięła nazwa organizacji? Illuminati z języka łacinskiego oznacza Oświecenie, inaczej Lucyferianizm. Stowarzyszenie uczy i praktykuje zło. Nauczają swoich członków, że sięgają one do tajemnych praktyk magicznych Babilonu, Egiptu czy celtyckich Druidów. 


Głównym celem Illuminati jest wprowadzenie Nowego Porządku Świata (New World Order). Byli członkowie o tym opowiadają: Nadejdzie wielki kryzys, który powstanie poprzez manipulacje w bankach i instytucjach finansowych - ludzie będą mieć długi wobec państwa, bo one przejmą je od banków. Następnie rząd wezwie dłużników do spłaty, lecz będą niewypłacalni i zbankrutują. Wybuchnie wielka panika, gdyż kryzys będzie przebiegał jednocześnie na całym świecie.
             Kolejnym krokiem będzie przejęcie wszelkich regionów zbrojnych. Wtedy rząd ogłosi stan wojenny, a na ulicach pojawi się anarchia. Żołnierze przeszkoleni przez Illuminati użyją broni i technik społecznych, aby przejąć kontrolę nad społeczeństwem. Powstaną bazy wojskowe i obozy więzienne.
           Iluminaci chcą wczepić ludziom czipy, na której miałyby być przechowywane pieniądze. Jedyną formą płatności byłyby elektroniczne pieniądze zapisane na czipach, a zapłata gotówką straciłaby znaczenie. Jeśli osoba nie zgadzałaby się z decyzjami rządu, władza by wyłączyła mu czip, przez co nie miałaby już ani grosza.
              Stowarzyszenie chce również, aby społeczeństwo przestało wierzyć w Boga i zaczęło czcić Lucyfera.
W skrócie: pragną kontrolować ludzkość i mieć pełnię władzy nad światem.


Istnieje teoria, że iluminaci niewidzialną ręką kierują Stanami Zjednoczonymi. Pieczęć iluminatów (niedokończona piramida z wszechwidzącym okiem), jest również Wielką Pieczęcią Stanów Zjednoczonych, zatwierdzona w 1782 roku przez Kongres USA, która znajduje się na amerykańskim dolarze. Przyjrzyjmy się mu:


Spójrzmy na lewą stronę dolara. Widnieje na nim Wielka Pieczęć Stanów Zjednoczonych, która jest również pieczęcią iluminatów, o czym wspomniałam wcześniej. Pod piramidą jest łaciński napis "Novus Ordo Seclorum", który oznacza "Wielki porządek wieków" i jest wezwaniem do NWO. "Annuit Coeptis", czyli "On aprobuje nasze przedsięwzięcia", również z języka łacińskiego.
Dokładnie na pierwszym piętrze piramidy znajdują się rzymskie liczby - MDCCLXXI. Odnoszą się one do daty założenia Illuminati.
Wszechwidzące oko -  Boga, szatana czy Horusa? Horus był czczony w starożytności i przedstawiany jako sokół chwytający swą zdobycz. Orzeł bielik, symbol USA, był wzorowany na Horusie. Masoni stosują wiele elementów z mitologii greckiej. Dlaczego on się znalazł na banknocie?
13 - numer biblijnej rebelii, a tyle poziomów piramidy znajduje się na Pieczęci. Ameryka powstała, gdy jej założyciele wszczęli bunt przeciwko królowi George'owi.

Po prawej stronie jest kolejna łacińska fraza - "E Pluribus Unum" oznaczająca "z wielu, jeden". Zawiera 13 liter.
Trudno nie zauważyć orła, który trzyma 13 liści oliwek, czyli jeden z symboli pokoju, jednak jego szpony są zaciśnięte, czyli pokój został zabrany.
Pióra orła:
- w ogonie jest ich dziewięć - liczba ostateczności. W połączeniu ze znaczeniem ogona oznacza, że nowy rząd dotarł;
- na prawym skrzydle jest ich 32, które oznaczają 32 stopnie w masonerii.

Niewidoczna sowa to symbol stowarzyszenia Bohemian.

owl-dollar-bill

Gwiazd nad orłem jest 13, które gdy się połączy powstaje heksagram - jeden z najgorszych okultystycznych symboli. Używano go do wzywania i odpędzania demonów oraz nakładania klątw. Nie mylić z Gwiazdą Dawida.


To nie jest jedyny heksagram na dolarze.


Jeden heksagram ma sześć punktów, a symbol powtarza się trzy razy - wychodzi liczba 666.
Na zdjęciu powyżej, pięć rogów heksagramu przysługuje jakieś literze. Zaczynamy od podstawy piramidy, gdzie znajduje się litera M. Następnie idziemy w kierunku wskazówek zegara i otrzymujemy "MASON" (masoni są częścią iluminatów).Członkowie Illuminati
Znajdują się w każdym dużym mieście USA.Wierzą, że mogą nimi kontrolować pracując w bankach czy instytucjach finansowych. Dzieci iluminatów nakłaniane są do studiowania prawa, medycyny czy dziennikarstwa.
Przywódcy stowarzyszenia wywodzą się z rodów arystokratycznych i związanych z praktykami okultystycznymi. W tym przypadku znajdują się dwa słowa znaczenia "arystokracja" - pierwsze znaczenie identyczne jak te, które wszyscy znają, a drugie to "ukryta arystokracja" związanej ze stosowania czarnej magii. Ponoć mogą to być potomkowie Habsburgów, którzy wraz  z Rothschildami kontrolują całą Wielką Brytanię.

Iluminaci mają swoje bazy na całym świecie, a w USA w każdym regionie (podzielono kraj na siedem). Członkowie stowarzyszenia trenują w nich swoich agentów w obsługiwaniu sprzętu i broni oraz w walce. Robią to, ponieważ wierzą, że rządy na całym świecie upadną.

Wielu dyktatorów FBI i CIA należy do Illuminati. W 1950 roku mormoni spotkali się z iluminatami. Podobnie jest ze Świadkami Jehowy.

Niektórzy rozpoznawalni artyści należą do stowarzyszenia, na przykład Lady Gaga czy Eminem (który się później zbuntował, tak jak Michael Jackson). Oni oferują im współpracę w zamian za sławę lub kontrolowanie umysłu. Przekazy masonerii można znaleźć w zwykłych teledyskach.

To nie koniec. W filmach Disney'a można się dopatrzeć znaków iluminatów, co może szokować. Trudno uwierzyć, że zwykłe bajki mogą należeć do członków tajnego stowarzyszenia. Zapraszam do obejrzenia filmiku, gdzie pokazane są dowody na to, że Walt był w masonerii tutaj link.
W filmach nie ma takiego czegoś jak "przypadek".Masoneria
Masoni dążą do podobnych działań wobec Kościoła Katolickiego, jak iluminaci. Chcą również zepsuć relacje między ludźmi, a seks ma przestać być jednoczeniem kochających się ludzi. Ma być przygodą - niewolnik lojalny wobec masona. Poza tym, państwo ma ingerować we wszystkie dziedziny życia.


Co łączy Illuminati z masonerią? W masońskich świątyniach naucza się iluminatów. Masoneria jest fasadą dla ich działalności.

Nie wszyscy masoni należą do Illuminati, zwłaszcza jeśli to są z niskiego szczebla nowicjusze.


Artykuł powstał po to, aby ludzie się obudzili i rozejrzeli się co się dzieje, ponieważ świat może zbliżać się ku upadkowi. Jeśli większość z nas się zbierze to możemy temu zapobiec, jednak do tego potrzeba rąk.

Mówiąc o artystach czy Disney, którzy mają coś wspólnego z tajnym stowarzyszeniem, nie nawołuje do zaprzestania interesowania się nimi. Napisałam tylko fakty.

Pisząc, posługiwałam się opowieścią byłej członkini Illuminati. Całość znajdziecie pod tym linkiem.Źródła: 1 2 3 4 5

19 komentarzy:

 1. Trochę przerażający ale bardzo fajny temat! Dzięki dużo się dowiedziałem !Mogłabyś napisać kiedyś o swoich ulubionych momentach z życia ? Takich najszczęśliwszych momentach za którymi tęsknisz ?:D Miło czyta się takie rzeczy:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo!
   Postaram się pozytywnie rozpatrzyć Twoją prośbę. ;)

   Usuń
 2. O, to jest bardzo trudny, ale jednocześnie ciekawy i intrygujący temat, owiany pewną dawką tajemniczości oraz niepokoju. Dobra, to nie tyle niepokoi, co przeraża. Najprościej jest udawać, że nie widzi się żadnych znaków, że wszystko to tylko zbieg okoliczności, przypadek.. Wielu ignoruje potencjalne zagrożenie, a później może być już na cokolwiek zwyczajnie za późno..

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie wieziałam że na tym to polega :o super, że napisałaś takiego posta :P ja już obserwuje, zapraszam do mnie allexsis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Chcesz być członkiem Iluminatów jako braterstwa, które mogą uczynić cię bogatym na wieki może również sprawić, że imię i nazwisko znane i uprawnienia do kontrolowania ludzi na wysokich stanowiskach w całym świecie. stać się członkiem Illuminati wszystkie swoje trudności żywej będzie sportu. Twoje życie będzie bardzo łatwe, będziesz wolny od ucisku, pieniądze będą wiedzieć być problemu i będziesz bogaty i sławny, bez żadnego stresu. dziś dołącz Illuminati nas i dostać niektóre $ +40.000 co tydzień i co miesiąc $ +1.000.000 dla każdego nowego członka, jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami? poprzez morganilluminatirich@gmail.com~~HEAD=pobj lub zadzwoń +234706184880 Y.M.C.M.B

  OdpowiedzUsuń
 5. Pozdrowienia z
  WIELKA WIELKA
  OPANOWAĆ! Jeśli chodzi o tobie staje się
  Członkiem
  GREAT ILLUMINATI, zapraszamy. Być
  częścią czegoś
  opłacalne i specjalny
   WITAMY NA ŚWIECIE

  ILLUMINATI). Czy jesteś politykiem,
  Inżynier, lekarz,
  Entertainer, model, absolwent / studenta,
  Albo mieć go w
  Umysł, aby rozwinąć swoją działalność, aby stać
  ŚWIETNE UMYSŁY .
  Istotne jest również, że aby uzyskać status
  Użytkownik, ty
  Będzie dając sumę $ 100 000, 000. 00 jako
  członkostwo illuminati
  miesięczne wynagrodzenie. Należy część z nich
  ZŁOTY
  "opportunity" Wielkie illuminati
  Organizacja czyni cię bogatym
  i sławny w świecie, będzie ciągnąć cię
  z korzenia trawy
  i zabiorę was do większej wysokości zostały masz
  dawna pragnął być
  i razem będziemy rządzić światem z
  wielki i potężny
  Moc Illuminati, długa żywotność oraz
  dobrobyt tu na ziemi z
  Życie wieczne i radość. napisz do nas na worldwideilluminati005@gmail.com
  Jeśli jesteś zainteresowany .
  wypełnij poniższy formularz
  Pełne imię i nazwisko………………………………
  Kraj ....................................... państwo
  pochodzenie………………………. Data
  narodziny………………………….
  Seks……………………………………….
  Adres……………………………….
  Telefon E-mail ....................................... ..
  adres…

  OdpowiedzUsuń
 6. Chcesz stać się członkiem wielkiej świątyni i być gwiazdą na świecie, lub chcesz stać się bardzo bogaty w życie i nikt nie może powstrzymać od tego, czy chcesz stać się znany w życiu ludziom poznać wiele i daje tym względzie, jeśli zainteresowany to stać się członkiem Illuminati i nigdy nie być ubogim znów przyczyną będziemy Ci całą swoją wolę co potrzeba z naszej świątyni jako członek wielkiej Illuminati królestwa, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: brotherhoodilluminatihome @ gmail .com lub +2348130836958

  OdpowiedzUsuń
 7. Chcesz stać się członkiem wielkiej świątyni i być gwiazdą na świecie, lub chcesz stać się bardzo bogaty w życie i nikt nie może powstrzymać od tego, czy chcesz stać się znany w życiu ludziom poznać wiele i daje tym względzie, jeśli zainteresowany to stać się członkiem Illuminati i nigdy nie być ubogim znów przyczyną będziemy Ci całą swoją wolę co potrzeba z naszej świątyni jako członek wielkiej Illuminati królestwa, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: brotherhoodilluminatihome @ gmail .com lub +2348130836958

  OdpowiedzUsuń
 8. CZEŚĆ PRZEGLÑDARKI jesteś tam, TO możliwość przyłączenia Iluminatów CULT

  ZAPRASZAMY DO WIELKIEJ Bractwo Iluminaci Brytanii, gdzie znalazłeś All Kinds of Happiness błogosławieństwo radość życia. Czy jesteś zmęczony z rodzaju życia żyjesz dzisiaj chcesz twoje życie się zmieni całkowicie i aby spełnić swoje marzenie, to masz możliwość przyłączenia się teraz tak, że historia życia możemy być natychmiast zmienić jesteś słaba i chcesz stać się bogaty w życiu, jak inni ludzie lub chcesz być sławny w życiu, jesteś absolwentem szuka pracy. musisz dołączyć do teraz. czy mężczyzna lub kobieta biznesu lub gwiazdy, którzy chcą być sława i mocny, nie trzeba marnować swojego czasu, jesteś cierpienia w życiu, zdecyduj się i dołącz do królestwa Illuminati, aby stać się bogatym człowiekiem lub kobieta a także stać się sławny i potężny w życiu napisz do nas teraz w roseholytemple@gmail.com) lub roseholytemple@gmail.com lub zadzwoń: Pani róża (WhatsApp har na +2348148023881) lub zadzwoń 09056535308 dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 9. HELLO VIEWER ARE YOU THERE, THIS IS THE OPPORTUNITY TO JOIN THE ILLUMINATI CULT

  WELCOME TO THE GREAT BROTHERHOOD ILLUMINATI KINGDOM, WHERE YOU FOUND ALL KINDS OF HAPPINESS BLESSING JOY IN LIFE. Are you tired with the kind of life you are living today do you want your life to be change totally, and for you to fulfill your dream, then you have the opportunity to join now so that your life story we be change immediately are you poor and you want to become rich in life ,like other people or you want to be famous in life, are you a graduate looking for job. you have to join now. or a business man or woman or star who want to be fame and powerful, you don't have to waste any of your time, are you suffering in life, make up your mind and join the Illuminati kingdom to become a wealthy man or woman and also to become famous and powerful in life email us now at roseholytemple@gmail.com) mrs rose( whatsapp her on +2348148023881) thank you

  OdpowiedzUsuń
 10. HELLO VIEWER ARE YOU THERE, THIS IS THE OPPORTUNITY TO JOIN THE ILLUMINATI CULT

  WELCOME TO THE GREAT BROTHERHOOD ILLUMINATI KINGDOM, WHERE YOU FOUND ALL KINDS OF HAPPINESS BLESSING JOY IN LIFE. Are you tired with the kind of life you are living today do you want your life to be change totally, and for you to fulfill your dream, then you have the opportunity to join now so that your life story we be change immediately are you poor and you want to become rich in life ,like other people or you want to be famous in life, are you a graduate looking for job. you have to join now. or a business man or woman or star who want to be fame and powerful, you don't have to waste any of your time, are you suffering in life, make up your mind and join the Illuminati kingdom to become a wealthy man or woman and also to become famous and powerful in life email us now at roseholytemple@gmail.com) mrs rose( whatsapp her on +2348148023881) thank you

  OdpowiedzUsuń
 11. hello friends great opportunity to buy freedom 251 once again.freedom 251-com booking

  OdpowiedzUsuń
 12. WELCOME TO THE GREAT BROTHERHOOD.
  Do you want to be a member of Illuminati as a brotherhood that will make you rich and famous in the world and have power to control people in the high place in the worldwide .Are you a business man or woman,artist, political, musician, student, do you want to be rich, famous, powerful in life, join the Illuminati brotherhood cult today and get instant rich sum of. 2 million dollars in a week, and a free home.any where you choose to live in this world and also get 10,000,000 U.S dollars monthly as a salary %2026
  BENEFITS GIVEN TO NEW MEMBERS WHO JOIN ILLUMINATI.
  1. A Cash Reward of USD $500,000 USD
  2. A New Sleek Dream CAR valued at USD $300,000 USD
  3.A Dream House bought in the country of your own choice
  4. One Month holiday (fully paid) to your dream tourist destination.
  5.One year Golf Membership package
  6.A V.I.P treatment in all Airports in the World 7.A total Lifestyle change 8.Access to Bohemian Grove
  9.Monthly payment of $1,000,000 USD into your bank account every month as a member
  10.One Month booked Appointment with Top 5 world Leaders and Top 5 Celebrities in the World.
  If you are interested of joining us in the great brotherhood illuminati satanic hand symbol contact us no +2348074100134 OR on our Email- Illuminatimoney66@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 13. WELCOME TO THE GREAT BROTHERHOOD.
  Do you want to be a member of Illuminati as a brotherhood that will make you rich and famous in the world and have power to control people in the high place in the worldwide .Are you a business man or woman,artist, political, musician, student, do you want to be rich, famous, powerful in life, join the Illuminati brotherhood cult today and get instant rich sum of. 2 million dollars in a week, and a free home.any where you choose to live in this world and also get 10,000,000 U.S dollars monthly as a salary %2026
  BENEFITS GIVEN TO NEW MEMBERS WHO JOIN ILLUMINATI.
  1. A Cash Reward of USD $500,000 USD
  2. A New Sleek Dream CAR valued at USD $300,000 USD
  3.A Dream House bought in the country of your own choice
  4. One Month holiday (fully paid) to your dream tourist destination.
  5.One year Golf Membership package
  6.A V.I.P treatment in all Airports in the World 7.A total Lifestyle change 8.Access to Bohemian Grove
  9.Monthly payment of $1,000,000 USD into your bank account every month as a member
  10.One Month booked Appointment with Top 5 world Leaders and Top 5 Celebrities in the World.
  If you are interested of joining us in the great brotherhood illuminati satanic hand symbol contact us no +2348074100134 OR on our Email- Illuminatimoney66@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy jesteś człowiekiem biznesu, polityk, muzycznych, studentów i chcesz być bogaty, potężny i sławny w życiu i trzeba siły, aby osiągnąć swoje marzenia. Można osiągnąć swoje marzenia będąc członkiem świecić. Dzięki temu wszystkie swoje marzenia i pragnienia serca może być w pełni zrealizować, jeśli naprawdę chcesz być członkiem wielkiej Illuminate następnie możesz napisz Pan Allen Micheal illuminati.world.795@gmail.com lub można dodać go WhatsApp + 2348103356088

  OdpowiedzUsuń
 15. Dołącz do wielkiej Illuminati kult zalogowany Chcesz stała firma Man / Woman, albo szukają mądrości i wiedzy. Pastor, polityk, muzyk, lekarz, piłkarz, student, nie chcesz być sławny artysta lub aktor (e tc) i chcesz być bogaty, potężny i sławny w świecie, a także uzyskać sumę 50,000,000,00 Dolary z darmowa dom swoich decydują się żyć w świecie, a także coraz 70,000,000,00USD jak miesięcznego wynagrodzenia, a także daje pieniądze na rozpoczęcie działalności gospodarczej z własnego wyboru ... skontaktować się z nami pod informacją to./ WhatsApp nam żadnej +2348119239306 lub emaill: illuminatitemple498@gmail.com więc dodać do dzisiaj więc możemy rozpocząć proces łączenia !!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy jesteś człowiekiem biznesu, politykiem, muzykiem, studentem i chcesz być bogaty, potężny i sławny w życiu lub potrzebujesz mocy, aby osiągnąć swoje marzenia. Możesz osiągnąć swoje marzenia, będąc członkiem iluminatu. Dzięki temu wszystkie Twoje marzenia i pragnienie serca mogą być w pełni zrealizowane, jeśli naprawdę chcesz być członkiem świetnego oświetlenia, możesz zadzwonić do: Allen Micheal illuminati.world.795@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Jesteś biznesmenem lub artystą, politykami lub pastorem i chcesz
  Staj się wielki, Potężny i sławny na świecie, Dołącz do nas dzisiaj i zdajesz sobie sprawę, że będziecie bogaci i znani przez resztę
  Twoje życie, iluminati sprawi, że członek jest szczęśliwy, więc chcę, żebyście wszyscy
  Również być członkiem iluminatów może również masować nas w naszym WhatsApp +2348103279290 e-mail na
  Evansmark113@gmail.com
  Dziękuję Ci.

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo dziękuję!
Bądź na bieżąco, obserwując mój blog!
Chcesz abym poruszyła pewien temat? Zaproponuj go w komentarzu. ;)